Интер с труден успех над Комо в контрола (видео)

Отборът на Интер проължава да ниже победи в контролите си от началото на лятната си подготовка. След като преди дни спечелиха трофея "ТИМ" в конкуренцията на Ювентус и Милан, днес "нерадзурите" надиграха с 3:2 доста по-скромния тим на Комо с попадения на Юто Нагатомо (6), Андреа Ранокиа (28) и Родриго Паласио (77).

Интер започна мача силно и още в 6-ата минута Уесли Снайдер изведе Нагатомо от ляво и той с прецизен удар не остави шансове на вратаря за 0:1. В 28-ата минута "нерадзурите" удвоиха преднината си, като този път Ранокиа бе изпуснат от отбраната на съперника при центриране от ляво на Фелипе Кутиньо и с глава направи 0:2. В края на полувремето обаче Комо съумя да върне едно попадение чрез Скиавино в 41-ата минута.

През втората част играта се понакъса, но въпреки това Интер имаше по-добрите възможности да стигне до трети гол и това се случи в 77-ата минута, когато Паласио се възполва от грешка в отбраната на Комо и с глава елиминира вратаря и отбеляза красив гол за 1:3. В самия край на обаче "нерадзурите" се отпуснаха и дадоха шанс на съперника да върне още един гол за крайното 2:3, а точен бе Мадзока в 88-ата минута.

Комо - Интер 2:3
0:1 Нагатомо (6)
0:2 Ранокия (28)
1:2 Скиавино (41)
1:3 Паласио (77)
2:3 Мадзока (88)

Интер: Кастелаци, Силвестре, Мбайе, Нагатомо, Ранокиа, Гуарин, Снайдер, Мудингай, Кутиньо, Джонатан, Паласио