Интер катастрофира и се сбогува с Шампионската лига

Миланският гранд Интер бе разбит с 1:3 при гостуването си на Парма и загуби почти всякакви шансове за класиране в Шампионската лига. „Нерадзурите” поведоха с гол на Уесли Снайдер в 13-ата минута, но след почивката момчетата на Роберто Донадони разпиляха гостите на „Енио Тардини”. Първо Маркес изравни в 53-ата минута след подаване на Себастиян Джовинко, а две минути по-късно звездата на „дуковете” направи пълен обрат останал очи в очи с Жулио Цезар.

Играчите на Интер се хвърлиха да търсят равенството, но на контраатака техния играч Биабини, които играе под наем в Парма ге нокаутира с великолепен гол.

Френският бързак технично преодоля първо Цезар, а след това и бранител преди да отбележи за 3:1.