Принца мъкне Интер на гръб

Италианският гранд Интер постигна много труден, но важен успех срещу Сиена на „Джузепе Меаца” с 2:1 благодарение за пореден път на своя голмайстор Диего Милито. „Нерадзурите” губеха почти цяло първо полувреме в резултата след гол на Гаетано Д'Агостино (6), но след няколко пропуска Милито изравни в 42-ата минута с глава. Седем минути преди края отново Принца бе в прегръдките на своите съотборници, след като реализира дузпа за нарушение срещу Нагатомо.

Така голаджията има вече 20 попадения този сезон, от които 16 през 2012 година. Успехът изведе „нерадзурите” до шестото място в класирането с актив от 48 точки, като звездите на миланския гранд са на шест точки от третото място шест кръга преди края. Под ръководството на новия си треньор Андреа Страмачони тимът постигна седем точки от три мача.