Диего Милито: Това равенство може да е повратна точка

Нападателят на италианския Интер Диего Милито се надява, че равенството 2:2 срещу Катания ще вдъхнови Интер да се върне на правилния път. "Нерадзурите" показаха доста добра игра през второто полувреме на двубоя и успяха да изравнят резултата, след като губеха с 0:2 на почивката. Милито от своя страна вкара втория гол за домакините и оформи крайния резултат в срещата. Въпреки, че това е деветият пореден мач за тима без победа, все пак отборът спечели първата си точка в Серия А от 1-и февруари, когато Интер врътна 4:4 с Палермо.

"Ние се надяваме, че това равенство може да бъде повратна точка", заяви Милито пред "Скай Италия". "Показахме гордост, но както обикновенно, опонентите ни вкараха от първия опит", добави той. "Все пак обаче бяхме в състояние да изравним резултат и да стигнем до една точка. По този начин показахме, че наистина искаме да променим нещо", завърши аржентинецът. След този мач Интер е 7-и в класирането, като тимът има в актива си 37 точки, на 11 от зона Шампионска лига.