Поли: Страхотно е, че вкарах точно на Дженоа

Полузащитникът на Интер Андреа Поли, който играе за "нерадзурите" под наем от Сампдория, изрази радостта си от факта, че вкара първото си попадение с черно-синята фланелка.

Това младият халф стори вчера при домакинската победа на тима от Милано над Дженоа с 2:1 в двубой от турнира за Купата на Италия. Поли отбеляза втория гол след великолепна комбинация с Джоел Оби.

"Надявах се, че ще се поздравим с успеха срещу "грифоните". Чувството да се разпиша на "Джузепе Меаца" е страхотно, страхотно е и, че го направих точно срещу Дженоа, големия съперник на Сампдория", коментира 22-годишният футболист пред официалния сайт на "нерадзурите".

Поли пропусна голяма част от мачовете до момента през този сезон заради контузия, но след възстановяването си се представя много добре, както впрочем и доста други от младите състезатели на италианския вицешампион.

"Играхме добре, но наистина жалко, че не запазихме мрежата си суха", каза още Поли по повод на победата над Дженоа. Следващата седмица Интер ще гостува на Наполи в четвъртфинала за Купата на Италия. Срещата е в сряда от 21:45 часа българско време. Победителят от този сблъсък ще играе на полуфинала срещу победителя от двубоя между Киево и Сиена.