Мадзари: За малко помислих, че късметът отново ще ни обърне гръб
Треньорът на Интер Валтер Мадзари не скри задоволството си от победата над градския съперник Милан (1:0). Успехът на "нерадзурите" обаче дойде доста трудно с попадение на Родриго Паласио в 86-ата минута. Затова наставникът призна, че дълго време е мислел, че късметът и този път ще обърне гръб на неговия тим, но за негово щастие този път това не се случи. "Зарадвах се на гола, но веднага след това съжалих, защото вече съм свикнал бързо да ни връщат попадения и така да губим много точки. Рискувахме доста тази вечер и с играта, която показахме през втората част, щеше да е жалко да не спечелим. Дали имаше дузпа срещу Паласио? На този етап не очаквам да получаваме много дузпи… Липсата на Рики Алварес си личеше и Милан доста ни пресираше, затова през първата част бяхме някак блокирали психически. Затова на полувремето опитах да разтърся играчите, които стояха далеч по-добре през втората част. Дълго време изглеждаше, че отново ще бъдем прокълнати и няма да вкараме гол, но все пак в края усилията ни се увенчаха с успех. За съжаление изпуснахме доста победи в предишните мачове и затова не се намираме на мястото, което заслужаваме. Ние обаче сме отбор, който все още се изгражда и смятам, че вървим в правилната посока", заяви Мадзари.