Милито се върна в игра

Нападателят на Интер Диего Милито изигра първия си мач след тежката контузия в коляното, която получи на 14 февруари. Аржентинецът записа едно полувреме за младежите на Интер срещу Бреша. Той се чувства напълно излекуван след операцията в коляното.

Милито получи травмата на лявото коляно в мача срещу Клуж в Лига Европа. Контузията беше тежка - скъсана кръстна връзка, външна връзка и менискус.

За 45 минути срещу Бреша Милито направи доста неща. Единственото, което не стори е да се разпише. След 6 месеца отсъствие нападателя отново бе на терена, а на трибуните имаше около 5000 души, които дойдоха да аплодират Милито.

"Тифозите винаги са били моята сила. Искам да бъда отново на ниво, за да ги радвам. След 6 месеца ми липсва ритъм и сила, но най-лошото отмина. Беше удоволствие за мен да играя с тези момчета. Изборът да го направя беше мой", заяви Принца.

Негативното от мача с Бреша бе, че Интер не спечели. Когато Милито излезе на почивката съперника водеше с 2 гола. Именно момчето, което влезе на неговото място - Федерико Бонацоли вкара гола за крайното 2:2.