Камбиасо: Срещу Тотнъм ни очаква едно огромно предизвикателство

Халфът на Интер Естебан Камбиасо заяви в интервю за официалната интернет страница на УЕФА, че "нерадзурите" подхождат към турнира Лига Европа само и единствено със сериозни намерения.

Миналата седмица отборът на Андреа Страмачони загуби от Тотнъм с 0:3 в първи осминафинален двубой от надпреварата. В четвъртък двата тима ще се срещнат отново, този път на "Джузепе Меаца".

"Вземаме турнира на сериозно, състезанието заслужава такова отношение. Имаме огромно желание да се представим добре срещу Тотнъм, но съперникът ни също ще иска да победи", каза Камбиасо.

Преди два дни опитният полузащитник игра двадесет и пет минути при загубата на Интер от Болоня с 0:1. Заради поражението мястото на "нерадзурите" в европейските клубни турнири през следващия сезон е под въпрос. Съставът, воден от Страмачони, обаче остава съсредоточен върху представянето си в настоящото издание на Лига Европа.

"Срещу Тотнъм без съмнение ни очаква едно огромно предизвикателство", категоричен беше Камбиасо. Мачът в четвъртък започва в 20:00 българско време.